Pranie foteli i krzeseł

Pranie foteli i krzeseł

pranie foteli i pranie krzeseł warszawa

Czyszczenie foteli i krzeseł

Czyszczenie foteli i krzeseł oraz innych mebli tapicerowanych to czynności angażujące wiele uwagi, zwłaszcza w domu w którym są dzieci lub zwierzęta. Brud i plamy są nieuniknione w takiej sytuacji.

Czyszczenie foteli powinno być przekazane profesjonalnej firmie, aby wyeliminować problem zacieków na fotelach i krzesłach po samodzielnym czyszczeniu. Nieumiejętne czyszczenie krzesła lub fotela może doprowadzić do nieodwracalnego zniszczenia materiału obiciowego. Każdego dnia, nasza firma wyciąga wszystkie rodzaje zanieczyszczeń z Państwa mebli.

Usuwamy plamy takie jak pot, resztki żywnośći, napoje, martwy naskórek, sierść zwierząt domowych. Krzesła i fotele zostały zaprojektowane w tym celu, aby z nich korzystać. Ale nie oszukujmy się, większość ludzi spędza średnio 4-8 godzin dziennie. Taki czas spędzony w swoim ulubionym fotelu prowadzi do powstawania plam i zanieczyszczeń.

Taka statystyka jest początkiem do niechcianego stworzenia nieusuwalnych plam na powierzchni foteli czy krzeseł. Tak samo jak pozostałą tapicerkę meblową, fotele i krzesła należy czyścić w miarę potrzeb odpowiednio często. Czyszczenie profilaktyczne powinno zacząć się od systematycznego odkurzania. Czyszczenie profesjonalne polega na spryskaniu powierzchni detergentem, który skutecznie rozpuszcza brud i plamy na krzesłach i fotelach a następnie odessanie go.

Czystość jest niezbędna dla naszego dobrego samopoczucia nie tylko ze względu na pozytywne skutki dla zdrowia, ale także poprawia nastrój. Większość kurzu, brudu, a nawet mikroorganizmów jest w naszych dywanach i meblach tapicerowanych. Aby uniknąć tych zanieczyszczeń muszą być regularnie i dokładnie czyszczone. Pielęgnowanie foteli, przyniesie nam estetyczny wygląd i długą żywotność.
Pranie tapicerki meblowej Warszawa

Telefon: 888 743 888
codziennie pon.-niedz.
w godz. 8:00 - 23:00

Telefon: 22 296 35 55
codziennie pon.-niedz.
w godz. 8:00 - 23:00

Zapraszamy osoby prywatne oraz firmy.

Wycena czyszczenia:
biuro@profesjonalne-pranie.pl

Obsługa klienta:
bok@profesjonalne-pranie.pl

Pytania:
pytanie@profesjonalne-pranie.pl