Pranie sofy

Pranie sofy

pranie sof Warszawa

Czyszczenie sofy

Kto z nas nie chciałby wylegiwać się lub siedzieć na czystej sofie przed telewizorem? Nierzadko, sofy są pobrudzone plamami z kawy, herbaty, coca-coli i innych płynów czy też jedzenia. Poza higieniczną stroną tego faktu, wizualne doznania mogą już zniechęcać do korzystania z samego mebla. Pobrudzenie spodni też nie byłoby miłą niespodzianką. Rozwiązaniem tej sytuacji jest zabranie się do czyszczenia tapicerki.

Czyszczenie tapicerowanych sof mokrą szmatką lub usuwanie plam popularnymi kupowanymi środkami, prowadzi często do pogorszenia całej sytuacji.

Używając popularnych środków, wcieramy brud i plamę do środka sofy i dodatkowo rozcieramy wszystko po zewnętrznej stronie i tak pozostawiamy całą problematyczną plamę na sofie. Nowoczesne i starsze meble wymagają jednak profesjonalnego czyszczenia. Po zakończeniu czyszczenia sofy, odpowiednimi środkami i w wymagany sposób, tapicerka będzie wyglądać na pewno lepiej, będzie przywrócony kolor, a sofa stanie się znowu atrakcyjna w domu.

W zależności od rodzaju i stężenia, po czyszczeniu sofy, niektóre zapachy, którymi przeszły meble, mogą zniknąć jeśli nie wżarły się niszcząc struktury materiału. Czyszczenie sofy odbywa się z wykorzystaniem najnowszych technologii czyszczenia, nowoczesnymi odkurzaczami, dobrze znanych producentów.

Nasza firma dokona czyszczenia sofy bezpiecznymi, nieuczulającymi, nieszkodliwymi i nie posiadającymi wybielaczy certyfikowanymi środkami czyszczącymi, odpowiednio dobranymi. Środki do tego użyte nie szkodzą nam, dzieciom i zwierzętom.

Czyszczenie proponujemy dla osób prywatnych oraz dla firm.Pranie sof Warszawa

Telefon: 888 743 888
codziennie pon.-niedz.
w godz. 8:00 - 23:00

Telefon: 22 296 35 55
codziennie pon.-niedz.
w godz. 8:00 - 23:00

Zapraszamy osoby prywatne oraz firmy.

Wycena czyszczenia:
biuro@profesjonalne-pranie.pl

Obsługa klienta:
bok@profesjonalne-pranie.pl

Pytania:
pytanie@profesjonalne-pranie.pl