Pranie dywanów wełnianych

Pranie dywanów wełnianych

pranie dywanów Warszawa

Pranie dywanów wełnianych

Czyszczenie dywanów powinno odbywać się regularnie, średnio raz na rok w mieszkaniach. Przerwa nie może być jednak większa jak dwanaście miesięcy, tak jak zalecają nasi pracownicy, należy poza tym odkurzać dywany w domach średnio trzy razy w tygodniu lub częściej. A na pewno codziennie w miejscach o natężonym ruchu gdzie tworzą się ścieżki komunikacyjne.

Zaniedbanie tych obowiązków sprzątania, może doprowadzić do gwałtownego pogorszenia stanu włosia. Dywan będzie wtedy zniszczony do tego stanu, że nie da się z nim już zrobić nic, nawet przez profesjonalistę. Czyszczenie powierzchni wykładziny zapobiega głębszej penetracji brudu w głąb. Nasi eksperci posiadają wieloletnie doświadczenie i kwalifikacje, które pozwalają na dokładną ocenę stanu dywanu i wybrać odpowiedni rodzaj czyszczenia dywanów. Dysponując wszystkimi niezbędnymi narzędziami i urządzeniami, uważnie i delikatnie wyczyścimy dywan jeśli to możliwe, i nie tylko przywrócimy mu dawną urodę, ale również znacznie przedłużymy tym zabiegiem okres jego eksploatacji.

Zaledwie kilkanaście lat temu, dywany w domu były głównym znakiem bogactwa i sukcesu gospodarzy. Dzisiaj, dywany wszelkiego rodzaju są niezbędnym szczegółem wnętrza, nie tylko w domach i mieszkaniach, a nawet w biurach. Nawet nowoczesne odkurzacze nie są w stanie poradzić sobie z czyszczeniem dywanów.

Czyszczenie dywanów

Nasi pracownicy mają duże doświadczenie w takich sprawach jak czyszczenie wszystkich rodzajów dywanów i wykładzin z poliamidu, polipropylenu, akrylu, wełny i innych. Pranie dywanów odbywa się przy użyciu profesjonalnego sprzętu i środków chemicznych. Brud i kurz są całkowicie usunięte, a widoczne zanieczyszczenia znikają, pranie dywanów przywraca też świeży wygląd, poprawia nastrój domownikom.

Właściciele dywanów, znowu są zadowoleni z jaskrawych kolorów, a na dywanach mogą się bezpiecznie bawić dzieci w jasnych ubraniach. Nie musisz gdzieś przywozić ciężkich dywanów, czyszczenie dywanów w domu to wygodna, to potrzebna dla Państwa usługa. Nasi pracownicy są do dyspozycji Klientów. Dodatkowo, regularne czyszczenie dywanów znacznie wydłuża ich żywotność.


Cennik czyszczenia dywanów

pranie dywanów sztucznych / cena do uzgodnienia
pranie dywanów wełnianych / cena do uzgodnienia
impregnacja dywanów 
/ cena do uzgodnienia

Pranie tapicerki meblowej Warszawa

Telefon: 888 743 888
codziennie pon.-niedz.
w godz. 8:00 - 23:00

Telefon: 22 296 35 55
codziennie pon.-niedz.
w godz. 8:00 - 23:00

Zapraszamy osoby prywatne oraz firmy.

Wycena czyszczenia:
biuro@profesjonalne-pranie.pl

Obsługa klienta:
bok@profesjonalne-pranie.pl

Pytania:
pytanie@profesjonalne-pranie.pl