Pranie dywanów sztucznych

Pranie dywanów sztucznych

pranie dywanów Warszawa

Pranie dywanów

Czyszczenie dywanów zrealizujemy w każdym czasie dogodnym dla Klienta. Nasi eksperci przybędą w dokładnie wyznaczonym czasie i elastycznie wykonają wszystkie niezbędne prace. Możesz zamówić ekstrakcyjne pranie na mokro które, głęboko oczyszcza i usuwa plamy. W zależności od stanu dywanu, nasi specjaliści pomogą przeprowadzić czyszczenie dywanów w domu, przywracając im ponownie piękny nowy wygląd. Większość dywanów i chodników łatwo może wchłonąć duże ilości pyłków, alergenów i innych zanieczyszczeń z podłoża butów.

Zalecamy profilaktycznie, regularnie czyszczenie dywanów raz, dwa razy w roku, aby zapewnić im nieskazitelny i wolny od zanieczyszczeń wygląd. Nasza metoda czyszczenia dywanów to metoda ekstrakcyjna. Metoda ta polega na spryskaniu specjalnego roztworu razem z gorącą wodą w ten sposób, że rozpuszcza się pod jego wpływem brud i usunąć cząstki ścierne. System ten usuwa brud łatwo i wydajnie, który nagromadził się w kilka miesięcy.

Czyszczenie dywanu

Nasze usługi oferujemy Państwu aby pomóc w generalnym sprzątaniu mieszkania, bardzo wydajne i bezpieczne substancje chemiczne i indywidualne podejście do każdego rodzaju pracy gwarantuje sukces. Dywany znajdujące się w domu to ważne inwestycje. Podczas normalnej eksploatacji i normalnego, standardowego użytkowania, dywany podlegają zanieczyszczeniom z zewnątrz, takich jak piasek, brud i inne zanieczyszczenia, które mogą uszkodzić dywan, a nawet generować nieprzyjemny zapach.

Jeśli gospodyni domowa jest zajęta, to nie znaczy, że musi żyć w brudnym mieszkaniu, lub pozbawić się przyjemności relaksu w czasie wolnym, wystarczy skorzystać z naszej profesjonalnej firmy sprzątającej a my wykonamy profesjonalne czyszczenie dywanów w domach, mieszkaniach i w firmach. Pranie dywanów oznacza usunięcie zanieczyszczeń takich jak piasek, brud i inne, które mogą uszkodzić dywan, i generować nieprzyjemny zapach. Pranie dywanów wykonamy w Warszawie i wszystkich okolicach.


Cennik czyszczenia dywanów

pranie dywanów sztucznych / cena do uzgodnienia
pranie dywanów wełnianych / cena do uzgodnienia
impregnacja dywanów
/ cena do uzgodnienia


Pranie tapicerki meblowej Warszawa

Telefon: 888 743 888
codziennie pon.-niedz.
w godz. 8:00 - 23:00

Telefon: 22 296 35 55
codziennie pon.-niedz.
w godz. 8:00 - 23:00

Zapraszamy osoby prywatne oraz firmy.

Wycena czyszczenia:
biuro@profesjonalne-pranie.pl

Obsługa klienta:
bok@profesjonalne-pranie.pl

Pytania:
pytanie@profesjonalne-pranie.pl