Informacje dla uczulonych

Informacje dla uczulonych

roztocza kurzu domowego

Żyjemy coraz szybciej i w pośpiechu nie mając czasu na obowiązki domowe. Tymczasem zaniedbywanie higieny naszego otoczenia, w którym żyjemy i mieszkamy może być i jest przyczyną naszych dolegliwości chorobowych w postaci alergii na roztocze kurzu domowego. Takie alergeny powodują bardzo często bóle głowy i generują kolejne choroby. Dbając o nasze sylwetki i dietę powinniśmy także zadbać o nasze najbliższe środowisko, w którym mieszkamy, śpimy i jemy.

Po zakupie materaca, kanapy czy sofy, roztocza rozmnażają się w liczbie od stu tysięcy sztuk do miliona w zaledwie sześć miesięcy! Skutkiem braku regularnego profesjonalnego czyszczenia tapicerek meblowych i wykładzin jest pogłębiająca się liczba plam i zanieczyszczeń, których usunięcie w późniejszym czasie, będzie już niemożliwe. Regularne i systematyczne czyszczenie kanap, sof i narożników gwarantuje pozbycie się wszystkich bakterii, alergenów z materiałów tapicerki meblowej oraz wykładzin i dywanów.

Wykonujemy usługi cechujące się najwyższej klasy jakością, dzięki zaangażowaniu i doświadczeniu profesjonalnych ekip sprzątających. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Pranie tapicerki meblowej Warszawa

Telefon: 888 743 888
codziennie pon.-niedz.
w godz. 8:00 - 23:00

Telefon: 22 296 35 55
codziennie pon.-niedz.
w godz. 8:00 - 23:00

Zapraszamy osoby prywatne oraz firmy.

Wycena czyszczenia:
biuro@profesjonalne-pranie.pl

Obsługa klienta:
bok@profesjonalne-pranie.pl

Pytania:
pytanie@profesjonalne-pranie.pl