roztocza kurzu domowego

roztocza kurzu domowego

Roztocza kurzu domowego

Może i zabrzmi to banalnie, ale w starym materacu, może mieszkać nawet dwieście milionów pojedynczych żyjątek! Najchętniej żywią się złuszczonym naskórkiem człowieka. Nie gryzą, nie kłują, ale za to wytwarzają mnóstwo odchodów, które powodują uczulenia u ludzi (dzieci).

Aby zapobiec gromadzeniu się roztocza kurzu domowego i dalszemu wcieraniu brudu, zalecane jest aby wyczyścić meble, wykładziny chociaż raz, dwa razy do roku. Usługa prania, pozwoli odzyskać piach, roztocza i inne zanieczyszczenia z czyszczonych powierzchni, a także pozwoli na podniesienie ubitego włosia materiałów.

Pragniemy podkreślić, że z czyszczonych powierzchni, usuwamy roztocza groźne dla dolnych i górnych dróg oddechowych, aby pozostawić prane powierzchnie bez bakterii i wszelkich patogenów zalegających w długo nie czyszczonych materiałach tapicerskich i podłożach podłogowych. Obecność, może zafundować nam katar sienny, migrenowe bóle głowy i skórne wysypki.

Zawarte w kurzu mikroskopijnej wielkości pajęczaki czyli roztocza, a właściwie ich odchody są jednym z najsilniejszych alergenów znajdujących się w naszym otoczeniu domowym. Te małe żyjątka, osiągają wielkość od 0,2 do 0,5 milimetra, czyli jednak nie takie małe, jak się może wydawać chociaż ich nie widać "gołym okiem". W jednym milimetrze mieści się od dwóch do czterech sztuk roztocza. Szkodniki, komfortowo czują się w temperaturze 22-28 stopni Celsjusza.

Materace są najwygodniejszym miejscem dla roztocza. Uczuleni na te alergeny cierpią przez cały rok. Najbardziej w okresie jesienno - zimowym. Nasilenie objawów, związane jest z rozpoczęciem sezonu grzewczego w mieszkaniach. Są one jednym z najbardziej rozpowszechnionych i wszechobecnych pasożytów. Zawarte w kurzu mikroskopijnej wielkości pajęczaki - roztocza, a właściwie ich odchody są jednym z najsilniejszych alergenów znajdujących się w naszym otoczeniu. Jako firma profesjonalna, specjalizujemy się szczególnie w ekstrakcyjnym czyszczeniu polipropylenu, poliamidu oraz wielu innych materiałów i tkanin.
Pranie tapicerki meblowej Warszawa

Telefon: 888 743 888
codziennie pon.-niedz.
w godz. 8:00 - 23:00

Telefon: 22 296 35 55
codziennie pon.-niedz.
w godz. 8:00 - 23:00

Zapraszamy osoby prywatne oraz firmy.

Wycena czyszczenia:
biuro@profesjonalne-pranie.pl

Obsługa klienta:
bok@profesjonalne-pranie.pl

Pytania:
pytanie@profesjonalne-pranie.pl