Usługi Premium

Usługi Premium

pranie mebli Warszawa

Pranie tapicerki mebli

Czyszczenie stało się kluczową usługą dla mieszkańców Warszawy i okolic. Pranie tapicerki powinno odbywać się tylko przez wyszkolonych specjalistów. Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnym czyszczeniu tapicerek meblowych. Każdy z naszych pracowników ma doświadczenie poparte solidną praktyką. Meble tapicerowane w domach, czyścimy bezpiecznymi środkami do tego rodzaju usług przeznaczonymi.

Preparaty są bezpiecznie dla dzieci, zwierząt domowych, nie posiadają wybielaczy i nie uczulają domowników. Naszą specjalizacją jest przede wszystkim profesjonalne czyszczenie tapicerki meblowej tj. kanap, sof, narożników, foteli, krzeseł oraz wykładzin i dywanów. Ze względu na szeroki areał doświadczenia, nie przemaczamy pranych powierzchni. Skutecznie wykonujemy, usuwanie uczulającego roztocza kurzu domowego i zadomowionych alergenów. Specjalizujemy się w skutecznym usuwaniu i neutralizacji nieprzyjemnych zapachów z pranych powierzchni.

Dzięki naszemu doświadczeniu, usuwamy nieprzyjemne zapachy w ich źródłach. Nasze preparaty usuwają zapachy na stałe, ponieważ usuwają jego przyczynę czyli zapach, a nie przykrywają je inną wonią. Pracownicy zawsze posiadają obuwie ochronne, aby nie nanieść zanieczyszczeń z zewnątrz pomieszczeń, w których jest przeprowadzane czyszczenie.

Naszą ofertę profesjonalnego czyszczenia kierujemy zarówno do osób prywatnych oraz firm. Proponujemy dogodne terminy realizacji zleceń w wymiarze całego tygodnia jak i całej doby, niezależnie od świąt czy dni wolnych od pracy. Aby w pełni sprostać Państwa oczekiwaniom, wykorzystujemy tylko najlepsze urządzenia i środki czyszczące dostępne na rynku.

Nasz park maszynowy jest w pełni profesjonalny i nowoczesny oraz wystarczający na potężne powierzchnie biurowe i przemysłowe. Proponujemy profesjonalne, ekologiczne czyszczenie nowoczesnym niedostępnym na rynku detalicznym dla każdego, sprzętem do prania metodą ekstrakcyjną czyli urządzeniem natryskowo-ssącym, firmy Karcher. Świadczymy usługi dla osób prywatnych w domach, mieszkaniach oraz dla firm w biurach, sklepach itp.

Impregnacja dla czyściochów

Zapobiega ponownemu i szybkiemu wchłanianiu się cząsteczek brudu wewnątrz materiałów czyszczonych. Stosujemy preparat firmy Karcher.

Antyalergen dla uczulonych

Zapobiega szybkiemu rozmnażaniu sie roztocza kurzu domowego po wykonanym czyszczeniu do kilku miesięcy po. Stosujemy preparat firmy Karcher.

Pranie tapicerki meblowej Warszawa

Telefon: 888 743 888
codziennie pon.-niedz.
w godz. 8:00 - 23:00

Telefon: 22 296 35 55
codziennie pon.-niedz.
w godz. 8:00 - 23:00

Zapraszamy osoby prywatne oraz firmy.

Wycena czyszczenia:
biuro@profesjonalne-pranie.pl

Obsługa klienta:
bok@profesjonalne-pranie.pl

Pytania:
pytanie@profesjonalne-pranie.pl