Pranie wózka dziecięcego

Pranie wózka dziecięcego

pranie wózków dziecięcych Warszawa

Czyszczenie gondoli wózków dziecięcych

Pranie wózków dziecięcych jest tak samo istotne jak czyszczenie wykładzin, dywanów czy tapicerek meblowych w pokoju dziecka. Z czasem przez normalną codzienność gondole wózków dziecięcych przyjmują i kumulują coraz wiecej plam i zabrudzeń.

Najlepiej, spróbować wyczyścić gondolę wózka od razu gdy zacznie się przybrudzać. Mamy wtedy pewność, że dziecko jest w czystym otoczeniu. Czysty wózek dziecięcy to świadomość o braku zagrożenia ze strony bakterii dla naszego dziecka.

Pranie wózków to dość tania usługa a zarazem bardzo istotna dla zdrowia najmłodszego członka rodziny. Pranie wózków dziecięcych, wszelkiego rodzaju, wykonamy na terenie Warszawy oraz na terenie wszystkich okolic.

Zapraszamy do kontaktu i zadawania pytań: biuro@profesjonalne-pranie.pl. Dodatkowo dla pełnej obrony przed roztoczem kurzu i innymi zagrożeniami, oferujemy impregnację wózków dziecięcych, która zabezpieczy przed ponownym zabrudzeniem oraz ochronę antyalergenną. Antyalergen zabezpieczy przed ponownym i szybkim rozmnażaniem się roztocza kurzu w wózku dziecięcym.Pranie tapicerki meblowej Warszawa

Telefon: 888 743 888
codziennie pon.-niedz.
w godz. 8:00 - 23:00

Telefon: 22 296 35 55
codziennie pon.-niedz.
w godz. 8:00 - 23:00

Zapraszamy osoby prywatne oraz firmy.

Wycena czyszczenia:
biuro@profesjonalne-pranie.pl

Obsługa klienta:
bok@profesjonalne-pranie.pl

Pytania:
pytanie@profesjonalne-pranie.pl