Oferta

Oferta

Czyszczenie tapicerki Warszawa

Pranie tapicerki meblowej

Czyszczenie tapicerki meblowej jest jednym z ważniejszych elementów estetycznych oraz higienicznych w naszym domu. Nasza firma jest na rynku warszawskim od wielu lat i od tego czasu zadowalamy kolejnych Klientów. Pranie tapicerki meblowej to poważne zadanie, które warto powierzyć profesjonalistom, aby nie pozostawić śladów i zacieków.

Naszą ofertę profesjonalnego prania tapicerek meblowych w Warszawie kierujemy zarówno do osób prywatnych jak i do firm. Proponujemy dogodne terminy realizacji zleceń w wymiarze całego tygodnia, niezależnie od świąt czy dni wolnych od pracy. W tym celu należy wcześniej zarezerwować odpowiadający termin. Aby w pełni sprostać Państwa oczekiwaniom, wykorzystujemy tylko najlepsze urządzenia i środki czyszczące dostępne na rynku.

Pranie tapicerki Karcherem

Naszym dostawcą maszyn sprzątających jest firma Karcher. Nasz park maszynowy jest w pełni profesjonalny i nowoczesny oraz wystarczający na powierzchnie biurowe. Proponujemy profesjonalne, czyszczenie i pranie nowoczesnym sprzętem do prania metodą ekstrakcyjną czyli urządzeniem natryskowo-ssącym marki Karcher.

Pragniemy podkreślić, że z czyszczonych powierzchni materiałów, usuwamy roztocza groźne dla dolnych i górnych dróg oddechowych, aby pozostawić prane powierzchnie bez bakterii i wszelkich patogenów zalegających w długo nie czyszczonych materiałach tapicerskich i podłożach podłogowych. Jako firma, specjalizujemy się szczególnie w ekstrakcyjnym czyszczeniu polipropylenu, poliamidu, poliamidu impregnowanego, alkantary, wełny oraz wielu innych. Nasze środki czyszczące są najskuteczniejsze spośród dostępnych na rynku.

Wykonujemy usługi cechujące się najwyższej klasy jakością, dzięki zaangażowaniu i doświadczeniu profesjonalnych ekip sprzątających. Nasze środki czyszczące są bezpieczne i nie uczulające dla dzieci czy zwierząt. Można bezpiecznie korzystać z czyszczonych powierzchni dywanów, wykładzin czy tapicerek meblowych, zaraz po ich wyschnięciu.

Pranie tapicerki mebli

Pranie tapicerek mebli wykonujemy w Warszawie maszynami Karcher. Zapraszamy zatem do współpracy przedszkola, kina, hotele, restauracje, szkoły, sklepy, galerie, biura podróży, które właśnie mają tu swoje siedziby czy oddziały. Oczywiście, przede wszystkim, zlecenia czyszczenia są wykonywane dlo mieszkańców całej Warszawy.

Oferujemy codziennie atrakcyjne ceny, nawet dla nowych i pierwszy raz korzystających osób czy firm w zamian za solidne i pracochłonne czyszczenie. Z zasady jesteśmy mobilną firmą. Dlatego dostarczamy usługi w promieniu całej Warszawy i wszystkich okolic. Wszystkie zlecenia sa zatem realizowane na miejscu u Klientów. Polecamy profesjonalną impregnację, która pomoże zabezpieczyć dodatkowo materiał mebli i wykładzin przed ponownym zabrudzeniem nawet do 9 mies.

Specjalnie dla alergików zabezpieczymy czyszczoną powierzchnię preparatem pozwalającym ograniczyć rozmnażanie się roztocza. Środek działa do dziewięciu miesięcy od dnia wykonania usługi. Naszą specjalizacją jest przede wszystkim profesjonalne czyszczenie tapicerki meblowej tj. kanap, sof, narożników, foteli, krzeseł oraz wykładzin. Ze względu na szeroki areał doświadczenia, nie przemaczamy pranych powierzchni. Skutecznie wykonujemy, usuwanie uczulającego roztocza kurzu domowego i zadomowionych alergenów.

Specjalizujemy się w skutecznym usuwaniu i neutralizacji nieprzyjemnych zapachów z pranych powierzchni. Dzięki naszemu doświadczeniu, usuwamy nieprzyjemne zapachy w ich źródłach. Nasze preparaty usuwają zapachy na stałe, ponieważ usuwają ich przyczynę czyli zapach, a nie przykrywają ich inną wonią. Pracownicy zawsze posiadają obuwie ochronne, aby nie nanieść zanieczyszczeń z zewnątrz pomieszczeń, w których jest przeprowadzane czyszczenie.

Czyszczenie Karcherem

Nasza firma w swojej ofercie proponuje i wykona:

 • pranie kanap
 • pranie sof
 • pranie narożników
 • pranie foteli
 • pranie krzeseł
 • pranie materacy
 • pranie dywanów
 • pranie wykładzin
 • pranie fotelików samochodowych
 • pranie gondoli wózków dziecięcych
 • profesjonalna impregnacja tapicerek meblowych - usługa dedykowana dla mebli, wykładzin i dywanów 
 • profesjonalne zabezpieczanie antyalergenne - usługa dedykowana dla tapicerek meblowych, dywanów, wykładzin
 • usuwanie roztocza kurzu domowego - dla wszystkich materiałów tapicerskich