Pranie dywanów Tarchomin

Pranie dywanów Tarchomin

Pranie dywanów Tarchomin

Pranie dywanów Tarchomin

Jesteśmy profesjonalną firmą specjalizującą się w praniu dywanów na Tarchominie w Warszawie. Nasze doświadczenie i zaangażowanie w branży prania dywanów sprawiają, że jesteśmy pewni, że możemy spełnić każdą Państwa potrzebę związaną z czyszczeniem dywanów na Tarchominie.
 
Zajmujemy się zarówno małymi, jak i dużymi powierzchniami dywanów, oferując najnowocześniejsze techniki czyszczenia i usługi dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów. Nasza kadra składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają wiedzę i umiejętności potrzebne do profesjonalnego prania dywanów na Tarchominie.

Korzystając z najnowszych technologii i środków czystości, zapewniamy najwyższą jakość usług, a także dbamy o środowisko naturalne. Stosujemy procesy, które eliminują brud, plamy, bakterie i alergeny, pozostawiając czyszczone dywany czyste, świeże i bezpieczne dla zdrowia.
 
Każdy dywan jest dla nas unikalny, dlatego podchodzimy do niego indywidualnie. Nasze usługi obejmują dokładne badanie i ocenę każdego dywanu przed przystąpieniem do czyszczenia. Dzięki temu możemy dobrać odpowiednie metody prania dywanów, aby uzyskać najlepsze wyniki.
 
Działamy na Tarchominie i okolicach, dostarczając nasze usługi klientom indywidualnym oraz firmom. Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo jednorazowego prania dywanu, czy też regularnego serwisu dla większych powierzchni, jesteśmy gotowi odpowiedzieć na Państwa potrzeby.
 
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług prania dywanów w Warszawie w dzielnicy Białołęka. Skontaktujcie się z nami już dziś, aby umówić się na wizytę i doświadczyć perfekcyjnego prania dywanów na Tarchominie.

Cennik czyszczenia wykładzin i dywanów

Pranie wykładziny

pranie wykładzin sztucznych / od 10 zł/m2
pranie wykładzin wełnianych / od 10 zł/m2
pranie wykładziny w przedszkolach / od 10 zł/m2
pranie wykładziny w firmach, biurach / od 10 zł/m2

Pranie dywanów

pranie dywanów / od 10 zł/m2
pranie dywanów wełnianych / od 10 zł/m2
pranie dywanów
sztucznych / od 10 zł/m2

impregnacja wykładziny / cena do uzgodnienia
impregnacja dywanu / cena do uzgodnienia

 


Pranie dywanów Tarchomin Warszawa

Telefon: 888 743 888
codziennie pon.-niedz.
w godz. 8:00 - 23:00

Telefon: 22 296 35 55
codziennie pon.-niedz.
w godz. 8:00 - 23:00

Zapraszamy osoby prywatne oraz firmy.

Wycena czyszczenia:
biuro@profesjonalne-pranie.pl

Obsługa klienta:
bok@profesjonalne-pranie.pl

Pytania:
pytanie@profesjonalne-pranie.pl