Marki

Marki

pranie tapicerki marki

Proponujemy pranie tapicerek meblowych w mieście Warszawa. Marki tu możemy wykonać w godzinach pracy naszej firmy tj. od 8:00 do 22:00 na terenie Marek w Warszawie i w okolicach Warszawy profesjonalne pranie tapicerki. Obsługujemy osoby prywatne, jednostki państwowe oraz firmy małe i duże. Każda usługa prania tapicerki w mieście Warszawa pozbawia mebli plam oraz uczulających roztocze kurzu domowego. Proponujemy też dodatkową ochronę, która pomaga zapobiegać ponownemu rozmnażaniu się alergenów, czyli roztocza kurzu. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Oferujemy pranie wykładzin i pranie tapicerki dla firm, osób prywatnych i dla przedszkoli. Każde nasze pranie, usuwa roztocze kurzu, dodatkowo proponujemy dla każdego np. anty alergen Karcher lub impregnację Karcher.

Pranie tapicerek meblowych w mieście Warszawa to usługa świadczona przez naszą firmę po to aby zadowolić Państwa wymagania.

Do każdego czyszczenia proponujemy profesjonalną impregnację tapicerki meblowej (Karcher), dywanów i wykładzin. Polecamy także profesjonalną ochronę dla alergików (Karcher), która zapobiega rozmnażaniu się roztocza kurzu. Są to szczególnie polecane usługi przy czyszczeniu wózków dziecięcych, materacy i poduszek - dodatkowe informacje udzielane są przez telefon.

 

Dojazd do Klientów jest bezpłatny w Warszawie i okolicach!

pranie sof: 2-osobowych od 60 zł
pranie puf od 10 zł
pranie kanap: 3-osobowych od 70 zł
pranie wersalek od 50 zł
pranie tapczanów od 40 zł
pranie narożników od 90 zł
pranie foteli: bez boków od 20 zł
pranie foteli: z bokami od 30 zł
impregnacja tapicerki meblowej / cena jest do uzgodnienia


pranie krzeseł domowych: bez oparć od 5 zł
pranie krzeseł domowych: z oparciami od 6 zł
pranie krzeseł konferencyjnych: bez oparć od 5 zł
pranie krzeseł konferencyjnych: z oparciami od 6 zł
pranie krzeseł lub foteli biurowych (obrotowych) od 7 zł


pranie materacy: 1-osobowych 1-stronnie od 40 zł
pranie materacy: 2-osobowych 1-stronnie od 60 zł
pranie materacy: 1-osobowych 2-stronnie od 80 zł
pranie materacy: 2-osobowych 2-stronnie od 100 zł
zabezpieczenie powłoką antyalergenną KARCHER / cena jest do uzgodnienia

Firma "pranie24.pl" Pranie tapicerek meblowych Marki

Kontakt z naszą firmą:
tel: 888 743 888 (koszt połączenia jak z normalnym tel. komórkowym) 7:00 - 22:00
lub 22 296 35 55 (biuro firmy) zapraszamy w godz. 9:00 - 20:00

Biuro Obsługi Klienta: bok@profesjonalne-pranie.pl
wycena prania: biuro@profesjonalne-pranie.pl
pytania: pytanie@profesjonalne-pranie.pl

Zachęcamy do wysłania SMS o treści OK abyśmy oddzwonili do Państwa w godzinach pracy naszej firmy.

Pracujemy w godz. od 8:00 do 22:00 od poniedziałku do niedzieli.Czyszczenie tapicerek meblowych w domu to bardzo wygodna i praktyczna usługa, dzięki której, powierzchnie mebli na nowo odżyją i będą podobać się ich właścicielom oraz zachwycać pięknym wyglądem. Sofy, kanapy i narożniki to niezbędne dla każdego wnętrza mieszkania i domu elementy. Przyjemnie jest wtulić się w wygodny, czysty fotel i odprężyć się po ciężkim dniu w pracy lub zrelaksować się na przytulnej kanapie z pilotem do telewizora w ręku. Ale oprócz komfortu, meble wykonują jedną ważną rolę w naszych pięknych wnętrzach domów. Jest to piękny element wystroju pomieszczenia. Ich kolory, często starannie dobrane, są zintegrowane i harmonijnie powiązane z istniejącymi wnętrzami pomieszczeń. Czyszczenie kanapy w domu jest bardzo istotne, profesjonalne czyszczenie pomaga w utrzymaniu pierwotnego wyglądu, jasności, nasycenia kolorów oraz pomaga w utrzymaniu higieny.

Pranie tapicerki meblowej z pomocą specjalistów z naszej firmy, to prosty sposób, aby można było szybko usunąć plamy z brudu oraz usunąć górną warstwę kurzu. Czyszczenie, odbywa się za pomocą specjalnych certyfikowanych produktów czyszczących firmy Karcher. Środki czyszczące składają się z elementów, które mają delikatny wpływ na tkaniny i nie uszkadzają ich struktury. Wszystkie środki do czyszczenia są firmy Karcher. Nasza firma starannie monitoruje wszystkie nowe produkty i innowacje środków czyszczących i sprzętu używanego do czyszczenia narożników, łóżek i kanap. Taka wiedza, pozwala nam używać tylko najlepszych rozwiązań, które spełniają swoje funkcje czyli profesjonalne czyszczenie, dzięki temu ostrożnie usuwamy brud, ale i przedłużamy tym samym żywotność mebli. Nasza firma sprzątająca, wykonuje czyszczenie tapicerki w domu, firmie, szkole, biurze, kinie, sklepie, galerii szybko i w krótkim czasie. Nasi eksperci przybędą w dokładnie wyznaczonym czasie, w dowolnym dniu tygodnia określonym przez właściciela. Na naszej liście usług znajduje się usuwanie plam, czyszczenie z impregnacją, bariera anty alergenna. Przy czyszczeniu tapicerek sof, kanap, nie ograniczamy się tylko do środka tapicerki mebla. Staramy się przywrócić piękno na każdym centymetrze tego mebla. Nasza firma jest potrzebna oraz wygodna dla tych, którzy dbają o swoje meble, i dążą do nadania im nowego wyglądu przez długi okres eksploatacji, wystarczy zaufać profesjonalistom z naszej firmy.

Sami we własnym domu możemy tylko odkurzyć tapicerkę na całej powierzchni co też jest bardzo ważne, ale żeby ją profesjonalnie oczyścić potrzebny jest profesjonalista z odpowiednią wiedzą zdobywaną latami. Ogólnodostępne i popularne środki czyszczące mogą sobie nie poradzić z głęboko zakorzenionym brudem. Stosowanie środków czyszczących - nieprofesjonalnych może spowodować uszkodzenie drobnych włosków. W wyniku nieumiejętnej próby czyszczenia może dojść do miejscowego i nieodwracalnego odbarwienia. Koszt czyszczenia tapicerki meblowej w naszej firmie sprzątającej zależy od ilości mebli do czyszczenia i specyfikacji wymaganych usług. Ale przy określeniu ceny końcowej koncentrujemy się głównie na długoterminowych warunkach współpracy, ceny usług są dostępne dla szerokiego grona odbiorców. Zachęcamy do kontaktu osoby prywatne, małe firmy i korporacje.