Pranie materaca Bemowo

Pranie materaca Bemowo

pranie materaca Warszawa

Pranie materacy Bemowo

Czyszczenie należy wykonywać tak często jak tylko to jest możliwe, ponieważ stan zabrudzenia materacy, przypomina niekiedy zabrudzenia spotykane na dywanach. Nie czyszczone materace, są idealnym i cieplutkim miejscem do zadomowienia się roztocza kurzu domowego i innych groźnych bakterii.

Roztocze, poważnie szkodzi osobom śpiącym na materacach, a w szczególności małym dzieciom i osobom uczulonym i chorujących na alergię. Materac powinno się prać systematycznie co najmniej, co pół roku, a następnie zabezpieczyć jego materiał profesjonalnym alergenem firmy Karcher. Taka ochrona, pozwala ograniczyć rozmnażanie się kolejnym alergenom. Materacy nie powinno się doprowadzać do stanu, w którym nie da się już ich odplamić. Należałoby dbać o miejsce w którym śpimy codziennie, takim miejscem są materace.

Niemal, każde mieszkanie i dom, to średnio jeden lub dwa materace, a nieraz i więcej. Zazwyczaj, materiał ich jest bardzo miękki, abyśmy wygodnie spali, ale taka wygoda, niesie za sobą inną wadę, mianowicie łatwość we wchłanianu wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń w głąb wnętrza materacy. Po kilku dniach lub tygodniach nie widać już, że materac został niedawno kupiony, bo jest zaplamiony i niehigieniczny, oczywiście nie u wszystkich Klientów.

Najtrudniej jest wyczyścić materac zanieczyszczony uryną. Gdy zdarzy się taka niespodzianka, należy natychmiast skorzystać z profesjonalnego czyszczenia, wykonywanego przez firmę specjalizującą się w takich usługach. Zwlekanie z wyczyszczeniem materacy zasikanych przez koty, skutkuje pozostaniem przykrego zapachu na długi czas, a pozbycie się jego jest nierealne.

Zalecamy wietrzenie materacy codziennie i czyszczenie ich przy drobnym zaplamieniu, tak szybko jak to jest możliwe. Koszt zakupu nowych materacy to wydatek rzędu kilkuset złotych a czasem i dwóch tysięcy, dlatego warto o nie po prostu dbać, aby długo nam służyły i abyśmy się na nich wysypiali. Czyszczenie materacy wymaga profesjonalnego podejścia. Nasza firma pierze materace wielu firm m.in. Ikea, Selene, Jysk i inne.


Czyszczenie materacy

pranie materacy 1-osobowych 1-stronnie od 40 zł
pranie materacy 2-osobowych 1-stronnie od 60 zł
pranie materacy 1-osobowych 2-stronnie od 80 zł
pranie materacy 2-osobowych 2-stronnie od 120 zł
impregnacja tapicerki meblowej / do uzgodnieniaPranie tapicerki meblowej Warszawa

Telefon: 888 743 888
codziennie pon.-niedz.
w godz. 8:00 - 23:00

Telefon: 22 296 35 55
codziennie pon.-niedz.
w godz. 8:00 - 23:00

Zapraszamy osoby prywatne oraz firmy.

Wycena czyszczenia:
biuro@profesjonalne-pranie.pl

Obsługa klienta:
bok@profesjonalne-pranie.pl

Pytania:
pytanie@profesjonalne-pranie.pl